Zo werkt het
Knip voor elke heks drie stukken figuurdraad van gelijke lengte door . Lijm twee van de stukken (armen en benen) in het midden over de uiteinden van het derde (lichaam) en wikkel ze een keer om. Laat enkele centimeters vrij aan de bovenkant om de draad in het hoofd te verankeren.
Verf een Piepschuim-eierhuidkleurig. Smelt na het drogen het lichaam van de figuurdraad met de metalen punt van het hete lijmpistool direct in het ei en bevestig het tegelijkertijd. Het ei kan zowel verticaal als horizontaal worden gebruikt, afhankelijk van welke kop u wilt gebruiken. Buig vervolgens het lichaam (fig. draad) in de gewenste vorm.
Voor het werken met boetseerzwachtels bedekt u uw werkoppervlak met plastic folie. Knip de zwachtels in kleine stukjes, dompel ze in water en leg ze stuk voor stuk rond de figuurdraad (modellering). Laat het lichaam goed drogen op de plasticfolie.
Voor de jurk snijdt u het fluweel van de panne in flarden en lijmt u deze aan het lichaam vast met warme lijm. Lijm de pruik op het hoofd, ontwerp het gezicht met Knutsel oogjes en een zwart en rood Fineliners .
Voor de muts snijdt u een cirkel uit het zwart Vilt , lijmt u er een Chenilledraad op gedraaid en zet u de muts op het hoofd van de heks vast.
Knip voor het decor grote kartonnen dozen uit, lijm ze aan elkaar en schilder ze. Voor de verlichting, zet een aantal sprookjesachtige lichten in de huizen van achteren.